Укр Рус

+38 067 929 23 37

Про нас

Ми Інтернет-магазин садових компостерів та супутніх товарів до них, де Ви можете зручно, швидко та за конкурентну ціну придбати компостери провідних виробників, що представлені в Україні.

Купуючи чи замовляючи компостер в нашому Інтернет-магазині Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, оскільки ми не пропонуємо тисячі найменувань, і можемо чітко давати відповіді у сфері компостерів. У нашому магазині Ви можете оцінити, порівняти , прочитати опис та придбати компостер. Одна з мотивацій створення даного Інтернет ресурсу – це бажання покращити взаємодію людини з навколишнім середовищем та стимулювання раціонального використання відходів.

Наш Інтернет магазин, що спеціалізується на продажі компостерів працює у такому режимі:

З понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00 

Купити чи замовити компостер, отримати консультацію Ви можете за телефонами:

+ 380931121011 (lifecell) та +380679292337 (Київстар)

Електронні листи та Ваші звернення ми стараємося опрацьовувати якнайшвидше, то ж Вам не доведеться довго чекати на відповідь.

Адреса електронної пошти: info@kompostery.com.ua

Наша сторінка у соціальній мережі facebook: https://www.facebook.com/kompostery.com.ua/

Ми відповідально та сумлінно ставимося до наповнення даного сайту інформацією та описом компостерів та їх характеристик.
Проте ми не несемо відповідальність за помилки на сайті, чи то з нашої провини чи з провини виробника. Також ми не несемо відповідальності за інформацію на інших Інтернет ресурсах, перехід на які виконано з цього веб-сайту.

© Компостери - інтернет магазин | Створення сайту -WebLux