Укр Рус

+38 067 929 23 37

Оплата і доставка

ОПЛАТА


Оплатити придбаний компостер у нашому магазині можна готівкою або безготівковим розрахунком.

БЕЗГОТІВКОВА ОПЛАТА
Ви можете оплатити рахунок у зручний для Вас спосіб, переказ через онлайн банкінґ, переказ з платіжної картки, у касі банку чи через платіжний термінал. Комісію сплачує покупець.

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ
Оплатити готівкою Ви можете тільки у нас в офісі або при адресній/кур’єрській доставці. Усі комісії сплачує покупець.

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ (ВІДДІЛ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ)
Замовлений компостер Ви можете оплати у поштовому відділенні при отриманні Вашого замовлення. Додатково покупцем сплачується комісія за послуги служби грошового переказу.

 

ДОСТАВКА

САМОВИВІЗ ЗІ ЛЬВОВА
Ви можете забрати товар в офісі фірми за адресою: вулиця Круп‘ярська 8/3, місто Львів.
Самовивіз з офісу безкоштовний.

КУР’ЄРСЬКА/АДРЕСНА ДОСТАВКА
Вкажіть адресу та кур’єр доставить товар. Вартість оплачує покупець.

СЛУЖБА ДОСТАВКИ

УКРПОШТА
Доставка товару до вказаного Вами відділу Укрпошти. При надсиланні товару через Укрпошту можлива також післяплата, тобто Ви як одержувач платите при отриманні товару.

Нова Пошта
Склад-Склад (зі складу Нової Пошти за місцем відправки на склад служби Нова Пошта за місцем отримання); У разі доставки товару по системі Склад - Склад, Покупцеві необхідно забрати замовлення зі складу Нової Пошти упродовж 4 днів з моменту прибуття товару у відділення служби Нової Пошти (факт доставки товару повідомляється Одержувачеві в телефонному режимі або за допомогою SMS-повідомлення співробітниками Нової Пошти). Після 4-х днів товар автоматично повертається Відправнику. У такому випадку усі витрати за відправку, транспортування і повернення посилки компенсує Покупець за рахунок сплаченого товару.

Інтайм
Склад-Склад - при відправленні за даною схемою, ми доставляємо товар на склад і Покупцеві потрібно забрати товар зі вказаного складу самостійно.

Інша служба
Ви можете запропонувати іншу службу доставки і ми розглянемо можливість доставки цією службою.

© Компостери - інтернет магазин | Створення сайту -WebLux