Спалювання листя та інших органічних відходів

Усі хто відпочивав на природі восени або ранньою весною, будь це у себе в садку, на дачі, чи custom essay papers writing service прогулюючись у селі стикалися з не дуже приємним явищем, а саме їдким та неприємним димом, що виникає від спалення сухого листя та інших сухих відходів у саду та на городі.

Таке поводження з опалим листям та іншими сухими відходами має декілька суттєвих недоліків:

  1. Спалювання залишків рослин та сухого листя призводить до забруднення повітря різними шкідливими речовинами;
  2. Окрім шкоди для здоров’я, наша екологія і так переживає не найкращі часи, існує також небезпека підпалу інших об’єктів , які знаходяться поблизу такого імпровізованого вогнища;
  3. Спалюються також багато живих мікроорганізмів, для яких листя та інша органіка є життєвим ареалом, та які є частиною екосистеми.

Щоб уникнути цих проблем, та не завдавати шкоди ні своєму здоров’ю, ні довкіллю , і не спричинити пожежу, досить просто використати природній процес перетворення цих органічних відходів на добриво і повернути його назад в колообіг природи.

Для цього чудово підійдуть компостери, які Ви можете придбати у нашому Інтернет магазині.

Якщо у Вас більше ділянка на дачі, то можливо вам знадобиться компостер фірми Prosperplast Compogreen 1600 літрів (чорний).

Якщо Ви зацікавлені в купівлі компостера для саду, pay for paper writing присадибної ділянки чи дому ми радо допоможемо Вам підібрати потрібну модель.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *